Yeni site indirimi ! – %25 e varan !

Merhaba değerli Sihirci takipçileri ! Yepyeni bir sitemiz var ! Hem görünüm hem altyapı olarak Sihirci.com tamamiyle yenilendi. Bu gelişmenin şerefine size mükemmel fırsatlar sunuyoruz ! Biliyorsunuz ki bu tip kampanyalar Sihirci’de genellikle olmuyor (bundan sonra daha sık düşünsek de söz veremeyiz), bu yüzden o hep istediğiniz malzemeleri almanın şimdi tam zamanı ! İndirimlerden faydalanmak […]

Sihirbazlık Malzeme Fiyatlarındaki Farklılıklar

Sihirbazlık malzemeleri satın almak isteyenler yerli veya yabancı kaynaklarda farklı fiyatlar görüp, bu neden ucuz bu neden pahalı gibi sorularla kafalarını karıştırabiliyorlar. Halbuki bir kaç detayı anlayarak fiyat farklılıklarını da anlamak gayet mümkün. Öncelikle yerli – yabancı sihirbazlık mağazası kıyaslamasındaki en önemli hatayı düzeltmek gerek. Bunun için günümüzün en popüler cihazlarından biri olan, dünya genelinde […]

Sihirbazlık Malzemeleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Seçimlerinizi nasıl yapıyor, hangi kriterlere göre malzeme alıyorsunuz ? İlgi alanınıza göre mi sizi neyin heyecanlandırdığına göre mi satın alma yapıyorsunuz ? Sihirbazlık malzemesi alırken aldığınız malzemenin işinize yarar olması gerekiyor. Hobi, koleksiyon, keyif amaçlı alanlara diyecek bir şey yok ama kullanmak üzere alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar; Sihirbazlık Malzemesi Satın Alırken Dikkat Edilmesi […]

Sihirci.com #8 Fiyat Esleme – Sahte Urunler – Urun Tanitimi

Turkiye nin en kapsamli sihirbazlik platformu Sihirci.com yeniden hizmetinizde ! Bu videoda Doruk Ulgen sizlere Sihirci.com un fiyat esleme politikasini anlatiyor, sahte urunler neden sakinmaniz gerektigini anlatiyor ve 4 urunun tanitimini yapiyor. Sihirbaz Sapkasi https://www.sihirci.com/358-sihirbaz-sapkasi.html Sihirbaz Sapka – Mavi Simli https://www.sihirci.com/359-sihirbaz-sapka-mavi-simli.html Varolan Baston – Plastik – Renkler https://www.sihirci.com/367-varolan-baston-plastik.html Gokkusagi bombasi https://www.sihirci.com/246-gokkusagi-bombasi.html Doruk Ulgen den dinle. […]

Sihirci.com #7 — Asker indirimi %15 – Yarim Kapanis

Asker indirimi 5 aralik a kadar verilen siparislerde gecerlidir, tum siparislerinizde %15 indirim saglar. Siparisinizi sonuclandirirken sepetinize indirim kuponu kodu olarak `asker`girmeniz yeterlidir. Sihirci.com 8 Aralik dan baslayarak Haziran ayina kadar gecici olarak hizmet vermeyecektir. Bu sureye kadar tum siparisleriniz ve katkilariniz icin siz degerli musterilerimize tesekkur ederiz.

Sihirci.com #6 – Urun Tanitimlari – Iletisim bilgileri

Turkiye nin en buyuk sihirbazlik magazasi Sihirci.com dan Doruk Ulgen bazi urunleri tanitiyor. Yuzuk Kalem https://www.sihirci.com/100-yuzuk-kalem.html Dev Cakmak https://www.sihirci.com/120-dev-cakmak.html Tko https://www.sihirci.com/118-topit-tko-kaylar-ammar.html Birbirine Gecen Yuzukler https://www.sihirci.com/97-birbirine-gecen-yuzukler.html Yukselen Konusan Kartvizit https://www.sihirci.com/iskambil-kartlari/26-yukselen-konusan-kartvizit.html Doruk Ulgen Sihirci.com urunlerini tanitiyor ve iletisim bilgileri ile ilgili detaylar veriyor. https://www.sihirci.com  

Sihirci.com #5 Yeni Video— Urun Tanitimlar – Ikinci el urunler

Turkiye nin en kapsamli sihirbazlik platformu Sihirci.com Urun tanitimi ve ikinci el urunler ile ilgili bilgiler. Buyuk Paralar https://www.sihirci.com/347-buyuk-paralar.html Zar Illuzyonu https://www.sihirci.com/324-zar-illuzyonu.html Hayalet Kart Kutusu https://www.sihirci.com/314-hayalet-kart-kutusu.html Doruk Ulgen den dinle. Turkiyenin en kapsamli sihir platformu. Sihir ile ilgili arayabileceginiz hersey Sihirci.com da ! Sihirbazlik malzemeleri, gosteriler, hileler, sirlar…

Sihirci.com #4 Urun tanitimi – ( Yeni sezon basliyor ) –

Urun tanitimi, acilisa az kala 🙂 Las Vegas Zarlari https://www.sihirci.com/218-las-vegaz-zarlari.html Ayakkabinizda Yuzuk https://www.sihirci.com/326-ayakkabinizda-yuzuk.html Kart Selalesi https://www.sihirci.com/194-kart-selalesi.html Doruk Ulgen den dinle. Turkiyenin en kapsamli sihir platformu. Sihir ile ilgili arayabileceginiz hersey Sihirci.com da !

Sihirci.com #3 Urun Tanitimi – Guncel Durum

Yeni urun tanitimlari ve guncel durum. Forumlarimizla ilgilenecek, sihirbazlik konusunda az da olsa bilgisi olan bir takim arkadasi ariyoruz. Kart Koruyucu https://www.sihirci.com/54-kart-koruyucu-metal.html Kart Gosteren Saat https://www.sihirci.com/56-kart-gosteren-saat.html Kartlara Donusen Cakmak https://www.sihirci.com/57-kartlara-donusen-cakmak.html

Sihirci.com #2 Fiyatlar – Urun Yelpazesi – Urun Tanitim

Sihirci.com urun yelpazesi ve fiyatlarla ilgili bilgiler ve ayrica; Urun tanitimi : Kendi Kendine Yanan Kibrit El-Duco https://www.sihirci.com/59-kendi-kendine-yanan-kibrit-el-duco.html Led Monte https://www.sihirci.com/60-led-monte.html Sov Durduran Kart https://www.sihirci.com/66-sov-durduran-kart.html