Sihirbazlık Kursu – Dersi

Sihirci.com kurucusu Doruk Ülgen dileyenlere Sihirbazlık Kursu – Dersi vermektedir. Hem amatörler hem profesyoneller, farklı yaş gruplarına yönelik kurslar, firmalara / kurumlara yönelik eğitimler, workshop çalışmaları vb eğitici çalışmalar yapmaktayız.

Dersler Istanbul / Mecidiyeköy meydandaki ofisimizde veya gruplar için kararlaştırılan farklı bir mekanda, bizzat Doruk Ülgen tarafindan verilmektedir. Derslerde dilerseniz satın alınan ürünler üzerinden eğitim verilecek, dilerseniz seviyeye göre genel eğitim verilecektir. Kurslar ile ilgili detaylı bilgi şu linkte bulunmaktadır;

Sihirbazlık Kurs ve Ders Bilgileri İçin Tıklayın

`Tek derste sihirbaz`detaylarını incelemeyi de unutmayın.

TEK DERSTE SİHİRBAZ OLUN !

Dunyanin En iyi Sihirbazi odullu DORUK ULGEN `DEN sihirbazlik kursu.

     Turkiyenin ilk ve en genis kapsamli sihirbazlik sanati platformu Sihirci.com un katkilariyla; Dünya Sihirbazlar Birliği tarafından daha önce David Copperfield, Criss Angel gibi dünyaca ünlü isimlere verilmiş, sihir dünyasının Oscar’ı olan Merlin Ödülü’ne layık görülmüs uluslararası ödüllü sanatcimiz unlu sihirbaz Doruk Ulgen tarafindan, inanilmaz gosteriler ogreneceginiz bir sihirbazlik kursu almaya ne dersiniz ?

     Kursta ogreneceginiz gosterileri rahatlikla sergileyebilecek ve de cevrenizdekileri hayrete dusurup eglenceli vakitler gecirebileceksiniz. Halihazirda yaninizda ya da her evde bulabileceginiz malzemelerle insanlari sasirtabileceksiniz. Ben yapamam, beceremem sakin demeyin, kesinlikle kolayca yapabileceginiz gosteriler olacak ama bir o kadar da etkileyici olacaklar. Iskambil kagitlariyla, paralarla, iplerle, pecetelerle, kamislarla ve benzeri kolay bulunabilir malzemelerle birbirinden ilginc gosteriler sergileyebileceksiniz. Sihirbazlik sanatinin esrarengiz kapilarini aralarken ayni zamanda sihirbazlik sanatinin tarihi, puf noktalari, sunum teknikleri gibi bilgileri de alacak, is ve ozel hayatinizda kullanabilmek uzere hitabet yeteneginizi gelistirecek, yaraticiliginizi arttiracak, analitik dusunce kabiliyetinizi gelistirecek ve hemen hayatiniza entegre edebileceginiz pek cok sekilde kisisel gelisiminize katkida bulunacaksiniz.

   Ayrintili bilgi icin bize 0212 356 0 900 ve 0553 398 33 33 nolu numaralardan ulasabilir ya da [email protected] adresine email gonderebilirsiniz.

(Sectiginiz saat dilimine bize arayarak ya da email gondererek kayit yaptirmaniz gerekir.)

     Kurs bitiminde ileri seviye kurslarla indirimli fiyatlarla devam etme imkaniniz da bulunmaktadir. Kurslarimiz mecidiyekoy meydanindaki Sihirci.com ofisimizde verilmektedir.

 -0212 356 0 900 ve 0553 398 33 33 nolu numaralara ya da [email protected] adresine sorularinizi yoneltebilirsiniz.

-Grup indirimlerimiz ve gruplara / firmalara ozel kurs saatlerimiz mevcuttur, bize ulasarak talebinizi iletebilirsiniz.

Ödemelerinizi bu linkten yapabilirsiniz : https://www.sihirci.com/382-tek-derste-sihirbazlik-kursu-.html

Doruk Ulgen showreel: