Kargo

Siparişinizin ödemesi tamanlandıktan sonra hazırlanarak, güvenli bir şekilde paketlenerek en geç 3 iş günü içinde kargoya verilir, takip eden 2 iş günü içinde tarafınıza ulaştırılır. Tüm ürünler kargoya verilmeden önce tarafımızdan kontrol edilir ve sağlam/çalışır durumda oldukları test edilir. Kargo pakediniz size ulaştığında ‘şüpheli’ gözükecek şekilde hasar almış bir paket / koli görür iseniz, mutlaka kargo görevlisinden tutanak ile pakedin teslim alınmasını / açılmasını isteyin. Aksi takdirde tüm sorumlulukları tarafınıza almış olursunuz ve varsa kargo firmasının uğrattığı hasarı tazmin etme hakkımız ortadan kalkar.

‘Acele’ sipariş gönderimi yapamıyor, paket bazında bu gün çıkar, yarın çıkar gibi bilgilendirme yapamıyoruz. Eğer belli bir tarihe vb. yetişmesi gereken bir sipariş durumunuz var ise, almak istediğiniz tarihler ve süre bilgisini bizi arayarak aktarın, sizi bilgilendirelim.

İade / Değişim

Dünyadaki tüm illüzyon mağazalarında olduğu gibi, mağazalarımızda satılan ürünler ‘sır’ içeren eğitici içerik olduğundan, malzeme ve aksesuarlar jest olarak teslim edildiğinden, sır içeren eğitici içeriklerin iadesi / değişimi mümkün olmadığından, hiç bir üründe iade / değişim kabul edememekteyiz. Soru ve çekinceleriniz var ise sipariş öncesi tarafımıza iletiniz.

Ziyaret

Mağazamız size türlü avantajlar sunabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek için sadece internet üzerinden sipariş kabul etmektedir. Ürünlerimiz alıcıya bir showroom ortamında sergilenmemektedir. Ancak $100 dolar üstü siparişlerinizde ürünlerinizi mecidiyeköy ofisimizden, elden teslim alabilirsiniz. Bu teslimat şekli açıkça ‘güven’ sorunu yaşayan müşterilerimize kapı kapatmamak içindir. Adresimiz ofis / depo şeklinde çalışmakta olup, ürün sunumu / sergilenmesi yapılmamaktadır. Ofisten teslim almak isteyen müşterilerimizin de yine siparişini site üzerinden oluşturup pakedinin hazırlanmasını beklemesi gerekmektedir.

Malzeme satışına ‘birebir eğitim’ dahil değildir, tüm malzemeler açıklamalarıyla birlikte gelir, sorularınıza kısaca yardımcı olmaya gayret gösteriyoruz ancak eğitim talebiniz var ise ayrıca ücretlendirilecektir.

Diğer Kullanım Koşulları

  • Sihirci.com sunduğu tüm avantajlarda, indirimlerde, ödüllerde, hediyelerde vb. kampanyalarda beklenmedik durumlar oluşması halinde değişiklik yapma / iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kargonuzun stok veya kargo şirketi sebebiyle geç yola çıkması / size geç ulaşması halinde Sihirci.com sorumlu tutulamaz. Siparişlerinizin bir aciliyeti söz konusu ise bize bunu siparişinizin mesaj kısmında bildirmenizi rica ederiz, böylelikle herhangi bir aksama ihtimaline karşı sizi bilgilendirme fırsatı bulabiliriz.