Kargo

Siparişiniz alındıktan, ödemesi tamanlandıktan sonra hazırlanarak, güvenli bir şekilde paketlenerek en geç 3 iş günü içinde kargoya verilir, takip eden 2 iş günü içinde tarafınıza ulaştırılır. Tüm ürünler kargoya verilmeden önce tarafımızdan kontrol edilir ve sağlam oldukları onaylanır. Eğer ürünler kargo firması tarafından nakliye esnasında herhangi bir sebeple hasar görür ise pakedi kabul etmeyip kargo firmasıyla geri gönderiniz. Pakedi kabul etmeniz halinde tüm sorumluluklar size geçecektir ve zararı kargo firmasından tazmin hakkımız sona erecektir.

‘Acele’ kargo talep etmeyiniz, iş akışımıza uygun en kısa sürede ürünlerinizi gönderiyoruz.

İade

Dünyadaki tüm illüzyon mağazalarında olduğu gibi, mağazalarımızda satılan ürünler ‘sır’ içerdiğinden ve sırrın iadesi yapılamayacağından, hiç bir üründe iade kabul etmemekteyiz.

Ziyaret

Mağazamız size türlü avantajlar sunabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek için sadece internet üzerinden sipariş kabul etmektedir. Ürünlerimiz alıcıya bir showroom ortamında sergilenmemektedir. Ancak 500 lira ve üstü siparişlerinizde ürünlerinizi mecidiyeköy ofisimizden, elden teslim alabilirsiniz. Ayrıca yine toplu alımlarınız için bizden randevu alabilirsiniz.

Malzeme satışına ‘eğitim’ dahil değildir, tüm malzemeler açıklamalarıyla birlikte gelir, sorularınıza kısaca yardımcı olmaya gayret gösteriyoruz ancak eğitim talebiniz var ise ayrıca ücretlendirilir.

Diğer Kullanım Koşulları

  • Sihirci.com sunduğu tüm avantajlarda, indirimlerde, ödüllerde, hediyelerde vb. kampanyalarda beklenmedik durumlar oluşması halinde değişiklik yapma / iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kargonuzun stok veya kargo şirketi sebebiyle geç yola çıkması / size geç ulaşması halinde Sihirci.com sorumlu tutulamaz. Siparişlerinizin bir aciliyeti söz konusu ise bize bunu siparişinizin mesaj kısmında bildirmenizi rica ederiz, böylelikle herhangi bir aksama ihtimaline karşı sizi bilgilendirme fırsatı bulabiliriz.