Sihirbazlık Meslek Eğitimi

Sihirbazlık Meslek Eğitimi

Sihirbazlık – İllüzyon sanatını meslek olarak edinmek, gösteriler sergilemek isteyenlere özel birebir meslek eğitimleri vermekteyiz. Bu eğitimler standart olarak 1 tam gün ya da 2 yarım gün olarak yapılmaktadır. Profesyonel olarak bu işi yapmak isteyenlerin hem eğitim için vakit / nakit, hem de malzemeler için bütçe ayırması gerekmektedir. Meslek eğitimlerimizde standart bir kalıp üzerinden gitmek yerine, herkesi beceri ve ilgli alanlarına göre daha başarılı olacağı doğrultuda yönlendirmeye çalışıyoruz. Bu doğrultuda size hazır paket bir malzeme grubu önermiyoruz. Sizden Sihirci.com u iyice inceleyip beğendiğiniz en az 20 ürünü listeleyerek bize iletmenizi istiyoruz. Bunlar arasından sizin için doğru olmayacakları eliyor, beğeni ve bütçe kullanma şeklinize dair fikir edinerek farklı ürünler önererek ekipmanlarınızı oluşturuyoruz. Bu ekipmanlar üzerinden sizi eğitimimizin sonunda 40 dakikalık bir sahne performansı sunabilecek şekilde uğurluyoruz. Bu şekilde doğru ve hızlı bir başlangıç yaparak mesleğinize ilk adımınızı atmış oluyorsunuz. Elbette zaman ve pratikle daha da iyi olma yolunda ilerliyorsunuz.

Eğitimler 2002 senesinden beri profesyonel illüzyonist olarak sahne alan ödüllü sihirbaz Doruk Ülgen tarafından birebir verilmektedir. Daha önce sahne tecrübeniz olması gerekmemektedir, herkese kendi becerilerine uygun bir program hazırlanması mümkündür.

Eğitim ücreti $400 olup, ekipman için ise ayrıca $400 – $1000 ayırmalısınız. Elbette malzeme ve eğitimin sınırı yoktur ancak bu bütçeler piyasanın talep ettiği genel işleri karşılamak için yeterli olmaktadır. Eğitime birden fazla kişi katıldığında farklı ücretlendirme yapılmaktadır.

Vakit planlama ve diğer sorularınız için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Eğitim öncesi ücretsiz danışmanlık, fikir, bilgi verilmemektedir. İşleyiş ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz ancak adımlarımız şu şekildedir;

  • Tarih planlaması ve kapora ödemesi ( eğitimin tam ücretini geldiğinizde eğitim başlangıcında ödemeniz gerekmektedir, malzemeleri de burada almaya karar verdiklerinize göre ödeyebilirsiniz )
  • Beğendiğiniz malzeme listesinin tarafımıza gönderilmesi, bunun üzerinden size geri dönüşümüz – bilgilendirmemiz ve tercihleriniz doğrultusunda eğitimde hazır edilmek üzere malzemelerinizin hazırlanması
  • 1 tam ya da 2 yarım gün olarak eğitimizin gerçekleştirilmesi

Bir Cevap Yazın