Büyük Envanter Temizliği İndirimi

Büyük Envanter Temizliği indirimi !

Sihir Ürünlerinde Büyük Envanter Temizliği

SİPARİŞİNİZİN %25 İ KADAR HEDİYE !

Tek seferde 2000 TL ve üzeri sipariş verin, sipariş tutarınızın (üst limit yoktur) %25 i değerinde sürpriz hediyeler gönderelim ! Siparişinizin not kısmına ‘temizlik’ yazmanız yeterli ! Sihirbazlık ürünlerinin yanı sıra GuleGuleGiy.com dan tişört, hoodie, şapka vb. üstün kalite tekstil ürünleri hediye almak istersniz, not kısmına bedeninizi de yazabilirsiniz.

İndirimli ürünler ve ikinci el ürünler kampanyaya dahil değildir. Hediye ürünler Sihirci.com tarafından seçilmektedit, talep alınamamaktadır. Siparişinizdeki diğer ürünler baz alınarak ilgi alanınıza uygun gelebilecek hediye seçimleri yapılmaya çalışacaktır. Kampanya sitemizin anasayfasındaki duyuru kaldırıldığında bitmiş olacaktır, çabuk olun kaçırmayın 🙂

Kampanya bitiminden sonra kampanyadan faydalanma taleplerinizi geri çevirmek durumunda kalacağız. Zaten adil fiyatlama politikasını benimsediğimizden nadiren kampanya/indirim yapabiliyoruz. Bu indirimde envanterimizi topluca boşaltarak stoklarımızı yenilemeyi hedeflediğimizden, bu süreçte vereceğiniz siparişlerle edeceğimiz mesai tasarrufunu size hediye olarak yansıtıyoruz.

Bir Cevap Yazın