Sihirbazlık Malzemeleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Seçimlerinizi nasıl yapıyor, hangi kriterlere göre malzeme alıyorsunuz ? İlgi alanınıza göre mi sizi neyin heyecanlandırdığına göre mi satın alma yapıyorsunuz ?

Sihirbazlık malzemesi alırken aldığınız malzemenin işinize yarar olması gerekiyor. Hobi, koleksiyon, keyif amaçlı alanlara diyecek bir şey yok ama kullanmak üzere alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar;

Sihirbazlık Malzemesi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1.Üreten kişi veya firmayı, satan firmayı tanıyor musunuz?

Ürünün arkasındaki kişi / firma, kalitesine dair önemli ipuçları verebilir. Daha önce bu markaya ait malzemeleri beğendiyseniz, yenilerini de beğenme ihtimaliniz yüksek çünkü kalite standardı sizle uymuş demektir. Satan firmanın da belli standartları vardır, bunlar hep kolayca algılayabileceğiniz ipuçları. Örneğin sihirci.com Türkiye’de başka hiç bir yerde bulamayacğaınız yüzlerce ürünü taşıyor, bunun bir sebebi olmalı değil mi?

2. Tanıtım yazısı ve videosunu kritik yaparak inceleyin;

Tanıtım yazı ve videoları size aslında bilmeniz gereken her şeyi aktarıyor olur, bunları iyi inceleyin.

3. Efekt sihirli gözüküyor ve hissettiriyor mu ?

Numara gerçekten normal bir seyirci tarafından nasıl yorumlanacak ? Size uyum sağlayarak güçlü bir efekt olacak mı ?

4. Kendinizi bu numarayı yaparken hayal edebiliyor musunuz ?

Numara çok güzel ama size uygun mu, siz yapabilecek misiniz, size yakışacak mı ? Bu soruları mutlaka dürüstçe cevaplamalısınız.

5.Fiyata bakarak karar vermeyin.

Elbetteki bütçenizi aşıyorsa numarayı alamayacak olsanız da alabilecek durumdaysanız kararınızı fiyat etkilemesin. Bütün malzemelerin fiyatlarında haklı bir sebepleri mevcut elbet, önemli olan sizin için değeri. Çok ucuz bir malzeme sizin için mükemmel sonuçlar doğurabilecekken, pahalı bir malzeme sergilediğinizde hiç bir şeye benzemeyebilir. Fiyat kararınızı etkilemesin.

Son Olarak

Fazla da düşünmeyin, ilginizi çeken aldığınız her bir ürün elbet size birşeyler katar, sizi geliştirir. 🙂

Sihirci.com Adına Doruk Ülgen

Bir Cevap Yazın