Sihirci Kabul Günleri

Dükkana da bekleriz !

17-26 mart tarihleri arasında Sihirci ‘ de kabül günleri var ! Biliyorsunuz ki geniş ürün yelpazemiz sebebiyle ürünlerimizi fiziki bir ‘mağaza showroom’ ortamında sunmuyoruz. Amaaaa 17-26 mart tarihleri arasında randevu alarak ya da gelmeden önce müsaitlik durumunu sorarak istanbul – mecidiyeköy ‘de bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Almak – görmek istediğiniz ürünlerin listesini bize en az 2 gün önceden gönderirseniz sizin için hazır tutabiliriz. Gelmeden önce haber vermediğiniz ürünlerin hepsini gösterme imkanımız olmayabilir, bu yüzden liste iletmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Sihirbazlık sanatı doğası gereği her ürün ‘gösterilmeye’ uygun olmayabilir, bunu unutmayınız, sır / sirkaf içeren ürünler inceletilmeyecektir. Malzeme çalışma sunumu bilgimiz dahilinde ve eskime olmayacaksa yapılır, yoksa yapılmaz. Aldığınız ürünlerde kıısaca ürün hakkındaki bilgilerimizi ileteceğiz ancak ‘detaylı eğitim’ içermemektedir.

Randevu için [email protected] a yazabilir ya da 0553 398 33 33 nolu telefondan arayabilir, whatsapp mesajı atabilirsiniz.

Hepinizi Bekliyoruz !

Not: Her zaman resimdeki gibi dağınık değiliz merak etmeyin 🙂 Resim yüklü bir ithalatımız sonrası malzeme ayrıştırma yaparkendir.

Bir Cevap Yazın