Yelpaze Tozu Hediyeniz Var !

Kartla sihirbazlık yapanların vazgeçilmezi ‘Yelpaze Tozu’ hediyenizi almak için, Sihirci.com kart kategorisinden 200 TL ve üzeri alışveriş yapmanız, Yelpaze Tozu’nu sepetinize eklemeniz ve ‘yelpaze’ kupon kodunuzu sepetinizde yazmanız gerekmektedir. Son gün 14 mart !

Hemen size iki uygulama yöntemi de önerelim. Birincisi biraz zahmetli olsa da etkili, parmağınızı hafifçe toza değdirdikten sonra tek tek oyun kartlarınızın hem sırt hem yüzlerine hafifçe tek hamlede uygulayacaksanız. İkinci yöntem ise topluca uygulama yöntemi, bizim önerimiz bu. Kartları dağıtarak bir kağıt kesenin içine koyun, çay kaşığı yarısı kadar toz ekleyin, keseyi kartlara zarar vermeyecek şekilde sallayarak, kartların dağılmasını ve tozun hepsine bulaşmasını sağlayın. 2 dakika sallasanız yeterli. Eğer uygulamanın etkisinin artmasını isterseniz, daha fazla toz kullanabilirsiniz. Bir tüp toz size onlarca deste yapmanız için yeterli olacaktır, bir tüp daha almanız gerekirse, baya deste harcıyorsunuz demektir ! Alıp da bitiren sayısı çok az… Kese kağıdı yöntemini uyguladığınızda toz tüm iskambil kağıtlarınıza bulaşmasa da, kullanım esnasında kısa sürede tüm kartlara geçecektir, bu yöntemin daha pratik olduğunu düşünüyoruz.

Yelpaze tozu iskambil kartlarınızın hem daha iyi çalışmasını, yelpaze açmak gibi ve benzer sihirbazlara özgü hareketlerde kartların hem tutuşunu güçlendirir hem de ayarlı yayılmalarını sağlar. Aynı zamanda kartlardaki nemi tutarak, kartların çabuk eskimesini de engeller. Yani hem yeni destelere hem eski destelere pozitif etkileri vardır.

Tozu yutmayın, solumayın, elinize çok fazla bulaştırırsanız yıkayın. Bunun haricinde çekinmenize gerekecek bir durum yoktur, rahatlıkla kullanın.

Biraz daha çetrefilli bir yöntemi, göz zevkiniz için paylaşıyorum, elbette isteyenler uygulayabilir de !

İyi sihirler !

Doruk Ülgen

Bir Cevap Yazın