Yeni site indirimi ! – %25 e varan !

Merhaba değerli Sihirci takipçileri ! Yepyeni bir sitemiz var ! Hem görünüm hem altyapı olarak Sihirci.com tamamiyle yenilendi. Bu gelişmenin şerefine size mükemmel fırsatlar sunuyoruz ! Biliyorsunuz ki bu tip kampanyalar Sihirci’de genellikle olmuyor (bundan sonra daha sık düşünsek de söz veremeyiz), bu yüzden o hep istediğiniz malzemeleri almanın şimdi tam zamanı !

İndirimlerden faydalanmak için sepetinizde kupon kısmına ‘yenisite‘ yazmanız yeterli.

– Tüm siparişinize %15 indirim otomatik olarak uygulanacaktır !

– 200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz !

– 500 TL ve üzeri siparişlerinizde, yukarıdakilere ek olarak sizin için seçeceğimiz, sipariş bedelinizin %10 una denk gelen hediye ürünler gönderilecektir. Yani %15 indirim ve ücretsiz kargodan sonra 1000 TL lik sipariş verdiyseniz, yaklaşık 100 TL değerinde hediye ürün/leri de tarafınıza ulaştıracağız ! Bu ürünler Sihirci tarafından seçilir ve sürpriz dir, hediye ürün olarak spesifik ürünler talep edilemez.

Sadece 1 Mart 2018 e kadar geçerli bu indirim fırsatını kaçırmayın, bir daha yakalamanız zor olabilir !

İyi sihirler !

Önemli Not: Yeni sitemizle birlikte eski sitemizdeki üyelik kayıtlarınızı, istek listelerinizi vb. sıfırladık. Yepyeni bir başlangıç yapalım, böylelikle hem bilgileriniz güncellenmiş olsun hem de bu yeniliği bizimle birlikte yaşayın istedik, bilginize.

Mağazaya gitmek için tıklayın

Bir Cevap Yazın